U bevindt zich op: clubinfo > weblog voorzitter

Drukke tijden

weblog voorzitter >>

                                     

Het worden drukke tijden, dit jaar. Ons jubileumjaar. Officieel bestaat de scheidsrechtersvereniging Veendam en omstreken op 13 september 75 jaar, maar de zevenkoppige actieve jubileumcommissie is al druk bezig om een scala aan activiteiteiten te ontwikkelen die op 16 maart beginnen met een bijzonder forumdebat onder leiding van mijn ex-collega Jacques J. d'Ancona. Er komen die avond nogal wat kopstukken naar het scheidsrechterscentrum in Wildervank.

Menco Niemijer is niet alleen arts/cardioloog, maar hij is het afgelopen jaar ook uitgeroepen tot de meest attente Groninger van 2008. Benieuwd hoe attent hij op deze forumavond zal zijn.

Martin Drent was jarenlang een kopsterke spits bij FC Groningen, BVO Emmen en de BV Veendam. Benieuwd of hij er deze avond in slaagt wat voorzetjes in te koppen.

Roelof Luinge hoeft geen nader betoog. De meest succesvolle scheidsrechter van Nederland in het betaalde voetbal. Benieuwd of hij waar voor zijn geld gaat bieden.

En dan Hans Westerhof. Je zou kunnen zeggen Hans Westerhof 3, want ik ken ook nog de voetballer Hans Westerhof die, naar ik meen, bij Nieuw Buinen heeft gespeeld (en bij BV Veendam) en Hans Westerhof, de voetballer van ACV, BV Veendam en de man ook die trainer was en onlangs bij Vitesse werd weggestuurd. Ben benieuwd of Hans Westerhof de derde op deze forumavond Hans Westerhof 1 en 2 kan doen vergeten.

Met andere woorden: het belooft een boeiend discussiespektakel te worden op 16 maart. Ik verwacht dan ook dat veel scheidsrechters deze avond de weg naar de Neutrale Hoek, ons clubhuis op sportpark Wildervank, weten te vinden. Ik zie u daar graag.

Maar met deze forumavond zijn we er nog lang niet. Op zaterdag 9 mei mogen we voor de derde keer (eerder in 1985 en 1994) het Nederlands kampioenschap spelregelkennis voor scheidsrechters organiseren. Ook daar verwacht ik veel van. De beste spelregelkenners van Nederland ontmoeten elkaar die dag. Zelf heb ik jarenlang met succes aan deze wedstrijden mogen deelnemen. Ik weet dus hoe spannend het kan zijn voor de deelnemers. Het bijzondere is dat we als organiserende vereniging ook zelf mee mogen doen. Dat zorgt voor een extra dimensie. Het moet voor de deelnemers van onze vereniging een heel bijzondere ervaring zijn. Ze gaan niet voor de hoofdprijs, dat staat nu wel al vast, maar soms is deelnemen op zich al heel waardevol.

De jubileumcommissie heeft voor het tweede weekend van september het klapstuk van de jubileumactiviteiten op de agenda staan. Dan zijn er een receptie, een reünie en een feestavond gepland. We hopen daar heel veel mensen uit de voetbal- en scheidsrechterswereld te mogen begroeten. En natuurlijk niet te vergeten al die oud-leden.

Het wordt een druk jaar voor de COVS Veendam en omstreken. De jubileumcommissie kan daar nu al met gepaste trots naar kijken en straks ongetwijfeld met voldoening op terug kijken. Ik hoop dat U als lid van onze vereniging het werk van deze commissie ook weet te waarderen door al deze activiteiten, die eind 2009 met een bijzondere kerstavond worden afgesloten, te bezoeken.

Willem Molema, voorzitter

 

Terug

Commentaar

Niet gevonden

Commentaar toevoegen